POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

Po czterech wspaniałych latach pobytu w przedszkolu przyszedł czas na pożegnanie Was!

Pożegnanie Przedszkola - Przedszkole nr 244

W naszym przedszkolou 20 czerwca odbyło się pożegnanie najstarszych przedszkolnaków z grupy VIII "Biedronki" oraz 22 czerwca dzieci z grupy VI "Kotki" i VII "Misie".

Dzieci pożegnały się recytując wiersze i śpiewając wzruszające piosenki. Grupa VI i VII zatańczyły na początku uroczystości "Poloneza", a grupa VIII zaprezentowała taniec do melodii "Ballade Pour Adeline".

Po uroczystości dzieciom zostały rozdane upominki oraz dyplomy ukończenia przedszkola.

Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Były to bardzo wzruszające dni dla wszystkich!

Ale już niedługo rozpocznął się wakacje, potem powita Was szkoła i nowe doświadczenia!

Trzymamy kciuki i Powodzenia!!