O nas

Jesteśmy przedszkolem publicznym, prowadzonym przez Miasto Stołeczne Warszawa, nad którym nadzór pedagogiczny  sprawuje Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Godziny pracy przedszkola: 7:00-17:00.

Naszą pracę cechuje:

* szacunek

* pielęgnacja naturalnej radości i spontaniczności dzieci

* widzenie świata oczami dziecka

* uwzględnianie indywidualnych możliwości i potrzeb dzieci

* utrwalaie pewności siebie- nauka świadomego wyboru

Wszechstronny i harmonijny rozwój dzieci

to priorytet i główny cel pracy naszego przedszkola.

Preferujemy następujące wartości:

1. Bezpieczeństwo, które jest warunkiem zdrowia psychicznego i fizycznego oraz prawidłowych postaw dzieci, pracowników i rodziców. Wpływa na tempo rozwoju, służy prawidłowej współpracy, wzajemnej akceptacji, poczuciu wartości i zachowaniu dobrego klimatu.

2. Twórczość wyrażającą się w aktywności, myśleniu i odkrywaniu, co przyczynia się do trafności wyboru korzystnych rozwiązań.

3. Samodzielność czyli dążenie do samorozwoju co stanowi podstawę radzenia sobie w życiu.